053 2032 136

Welkom Tineke en Coby!

Als een nieuwe collega bij SDO Support start, wijden wij daar graag een nieuwsbericht aan. Tineke en Coby hebben onlangs onze interne opleiding tot kwaliteitsonderzoeker gevolgd en zetten zich nu in voor de kwaliteitsonderzoeken. Ze reizen door het Noorden van Nederland om in gesprek te gaan met inwoners die een maatwerkvoorziening ontvangen vanuit de Wmo. Tijdens dit gesprek halen zij ervaringen op en toetsen de kwaliteit van de voorziening d.m.v. een objectieve schouw.

De kennis en ervaring van Tineke als (gezins)begeleider en teamcoördinator Jeugd en Gezin, haar enthousiasme en open uitstraling vormen een belangrijke basis om gedegen onderzoek uit te kunnen voeren.  Ook de ondernemendheid, coachende vaardigheden en het creatieve inzicht van Coby vormen een meerwaarde in ons team.

Welkom Tineke en Coby! We zijn blij dat jullie nu onderdeel van ons team zijn!